greencut

Czym jest podłoga?

Podłoga ? element wykańczający górną część stropu; posadzka jest elementem składowym podłogi.

Zapewnia izolację termiczną, akustyczną i przeciwwilgociową, przenosi obciążenia równomiernie rozłożone i skupione, jest płaska i przystosowana do tego, aby mógł po niej odbywać się ruch. Podłogę dzielimy na cztery warstwy: warstwa I posadzka, warstwa II jastrych, warstwa wyrównująca, warstwa podkładowa, warstwa III izolacja termiczna, izolacja przeciwwilgociowa, warstwa IV strop (czyli podłoże). Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pod%C5%82oga

Odcinany pasek - regulacja szerokości

greencut Przycinak greencut może nie zrewolucjonizował rynku poprzez posiadanie możliwości regulowania szerokości odcinanego materiału, jednakże na pewno technologia w nim wykorzytana sprawia iż jest to łatwe i przyjemne - a przy okazji skuteczne. Cała regulacja opiera się na elemencie dystansującym który wprowadzamy do urządzenia i tym samym otrzymujemy przycinak z trwale ustawioną szerokością cięcia - nic nam się nie rozleguluje ani nie zmieni podczas cięcia.

Koncepcja tego mechanizmu jest banalna, ale w raz z wysoką jakością wykonania, stanowi bardzo miłą i poręczną w użytkowaniu część całego urządzenia - w dodatku część która będzie mocno eksploatowana, tak więc jakość i prostota wykonania są w tym przypadku bardzo ważne. Podsumowując, ten podstawowy element każdego przycinaka w przypadku Greencut'a jest wykonany bez zarzutu.

W trakcie pracy z urządzeniem, regulacja szerokości przycinania nie powinna nam sprawiać żadnych problemów.

Ostrza w zestawie

Inwestując w przycinak Greencut, możemy być przede wszystkim zadowoleni z faktu że do pudełka z narzędziemu dostajemy od razu dużo elementów zamiennych, które na pewno będą się zużywać przy intensywnej eksploatacji. Najistotniejszym elementem wymiennym, który rzecz jasna dostajemy w pakiecie, są ostrza.
Tutaj z radością donoszę, że przy zakupie Greencut'a otrzymujemy ich w sumie 20, w tym 10 prostych i 10 hakowych.
Jest to miły bonus, ponieważ takiej ilości na pewno szybko nie zużyjemy, więc przynajmniej o to nie będziemy się prędko martwić. Pozostaje nam jedynie zapewnienie sobie odpowiedniej ilości wykładziny do cięcia i dużo zapału do pracy! Wszystko inne przycinak Greencut zapewnia w komplecie..

Widok do druku:

greencut